top of page
IMG_7089_edited.jpg
malé logo bez okraje_2x.png

MOTOSHOP

Připravili jsme pro tebe široký výběr oblečení a příslušenství pro motorkáře, které tě nadchne svou kvalitou, designem a bezpečností. 

SHOP_3x.png
IMG_7089.jpg

NÁŠ SORTIMENT

photo-output 2_edited.jpg

BUNDY

od 2 799,- Kč

Důležitou výbavou každého motorkáře/řky je bezpečná bunda na motorku. U nás si vyberete z velké řady kvalitních značek, střihů a materiálů. Nabízíme bundy kožené či textilní s vnitřní vložkou, bundy kombinované s membránami proti větru, dešti, s různými vychytávkami, popřípadě textilní bundy do letních veder. Ve stálé nabídce máme i spodní vrstvy či několik druhů nepromoku.

KALHOTY

od 2 999,- Kč

Bezpečnost, kvalitní materiály a precizní zpracování nabízíme i v kategorii motorkářských kalhot. Na dlouhé výlety nabízíme například textilní kalhoty v kombinaci s koženým zesílením v oblasti kolen a boků, protiskluzovými částmi v oblasti sedu a komfortními strečovými panely. Samozřejmostí jsou homologované chrániče v oblasti kolen a boků. Dále prodáváme kalhoty džínové s kevlarem, které jsou díky strečovému podílu velice pohodlné a zároveň mají spoustu bezpečnostních prvků pro vaši ochranu.

photo-output 2_edited.jpg
photo-output 2_edited.jpg

HELMY

od 1 990,- Kč

Kvalitní a bezpečná motocyklová helma je nutností. Proto nabízíme kvalitní helmy ať na projížďky po krásách Evropy, tak na okruhové ježdění. Naleznete u nás helmy integrální, motokrosové, výklopné i otevřené, které jsou pohodlné a zároveň splňují veškeré bezpečnostní certifikace. Většina našich helem disponuje přípravou pro interkom.

BOTY

od 920,- Kč

Ať už hledáte bezpečné boty na motorku pro muže nebo ženu, u nás si jistě vyberete. Z naší kolekce nabízíme boty okruhové, cruiserové, cestovní včetně oblíbených moto tenisek různých barev s bezpečnostními prvky. Nabízíme skvělou ochranu vašich kotníků a nohou před zraněními jak v koženém, tak textilním provedení.

photo-output 2_edited.jpg
photo-output 2_edited.jpg

RUKAVICE

od 890,- Kč

V naší nabídce pro vás máme širokou škálu kolekcí rukavic k jakémukoli druhu jízd. Najdete u nás rukavice na motocross, na cestovní i sportovní motorku a to v různých kombinací materiálů pro bezpečnost i pohodlí. 

IMG_7089.jpg

A TO NENÍ ZDALEKA VŠE!

... najdete u nás další a další produkty pro vaši potřebu, například interkomy, držáky pro telefon, kosmetiku pro motorku, batohy, kufry na motorku i malé motokapsy, pláštěnky jak na motorku tak nepromoky pro vás, trička, motokošile, šátky, kukly a nákrčníky, spodní vrstvu do sychravých dnů a pro ty nejnáročnější zákazníky možnost navrhnout si a nechat ušít vlastní kombinézu na motorku TTrace.

MÁŠ DOTAZ K NAŠEMU SORTIMENTU?

Pokud sháníš nějaký konkrétní kousek vybavení, nebo máš specifické požadavky, určitě se nám ozvy!

SHOP_3x.png

JKMOTO Poděbrady

Kovanická 118

Poděbrady - Přední lhota

290 01

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • TikTok

Zpracování osobních údajů

JKMOTO Servis

Otevírací doba: PO-PÁ 8-17 hod.

JKMOTO Bistro

Otevírací doba: PO-NE 10-19 hod.

JKMOTO Obchod

Otevírací doba: PO-NE 11-19 hod.

JKMOTO Tattoo

Otevírací doba: dle objednání

LOGO_NOVÉ_BEZPOZADÍ.png

© 2024 JK moto & My Wash s.r.o., Brožíkova 284/8, Beroun-Závodí, 266 01 Beroun, IČO: 09110038 

bottom of page